Ana sayfa Haberler

Acil Kurtarma ve Onarım için Yeni Tasarım Mobil Aydınlatma ve Gözetleme Kulesi

Sertifika
iyi kalite Full HD PTZ Kamera satış için
iyi kalite Full HD PTZ Kamera satış için
Müşteri yorumları
Direk şu anda nasıl çalıştığını görmek için sadece 6 m kadar uzatıldı. Şimdiye kadar belirttiğim gibi harika oldu. Direk tarafından desteklenen toplam ağırlık 15kg civarındadır, bu nedenle orada bol miktarda kar marjı vardır. Sadece bir ilgi noktası olarak, direk ve anten sistemi 48km / s civarında bir rüzgâra maruz kalmış ve gayet iyi.

—— Joe W. Feusner

Zaten testte olan ve ilk defa aldığımız direkten daha uygun malları aldık, ancak test sorunsuz bir şekilde gerçekleşti.

—— Robert Labro

Şirketinizde direk ürünleri almaya devam etmek için hala sizinle birlikte çalışmak istiyoruz. Ürünü ilk aldığımız zaman çok iyiydi ve hiçbir sorun yaşanmadı. Aynısı direğin ikinci alımı için de geçerlidir, ancak gimbal rotorunun ağırlığı çok hafif görünüyor. Üçüncü kez sizinle işbirliği yapmayı umuyoruz. Ama sorun biz eksileriz

—— Pankaj

Ürünler çok iyi, anlamayan pek çok yer var, satıcı ihtiyaç duyduğumuz sonuçları elde etmemize yardımcı olmak için çalışmalarımızla her zaman çok işbirliğine girdi.

—— Tuan Nguyen

Üretim ve teslimattan çok memnunum

—— Pero Baotic

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Acil Kurtarma ve Onarım için Yeni Tasarım Mobil Aydınlatma ve Gözetleme Kulesi
Acil Kurtarma ve Onarım için Yeni Tasarım Mobil Aydınlatma ve Gözetleme Kulesi

OKAF PR08Acil Kurtarma ve Onarım için Yeni Tasarım Mobil Gözetleme ve Aydınlatma Kulesi

OKAF yeni tasarım mobil ışık kulesi ve kamera römorku OK-PRO8, trafik kazası sahneleri gibi çeşitli acil durumlarda gece aydınlatması olarak tasarlanmıştır;ceza davası sahneleri;yangın sahneleri;depremler, seller ve diğer doğal afetler ve acil durum yeri kurtarma ve kurtarma;karayolları, demiryolları, gaz, Gece operasyonları ve elektrik, iletişim ve petrol alanlarında acil onarımlar;istasyonlarda, rıhtımlarda, havaalanlarında ve nehirlerde ve denizlerde arama ve kurtarma için acil durum aydınlatması.Mobil kamera ve aydınlatma kuleleri, çeşitli doğal afetlerin ve acil durumların yerinde kurtarılması ve kurtarılmasında yeri doldurulamaz bir rol oynamaktadır.

OK-PRO8 temel olarak 4 bölümden oluşur: kamera, kaldırma sistemi, iletim sistemi, römork gövdesi, vb. Sistemin kurulumu kolaydır, kullanımı basittir, entegre tasarım, esnek gövde, sürgülü lastiklerle, kol ve hareket ettirmesi kolaydır;entegre teleskopik braket, kullanışlı Sabit;izleme çubuğu gövdesi kaldırılıp indirilebilir ve yüksek çözünürlüklü 360 ° dönen bir kamera ile donatılabilir;wifi / 3G / 4G kablosuz ağ sinyal iletimini destekler;uygun yerel görüntüleme için üstü açık bir ekranla birlikte gelir;özelleştirilmiş fonksiyonlar, akış kontrolü, sıcaklık ve nem izleme, Toz izleme ve diğer fonksiyonları destekler.

Işık Kulesi gövdesi, bir römork gövdesi, bir teleskopik direk ve lambalardan oluşur;araba gövde tertibatı 2 ila 4 tekerlek, bir düşme önleyici dirsek ve bir güç olarak bir jeneratör ile donatılmıştır;Teleskopik direk, bir vinç veya hidrolik cihaz ile kaldırılabilir ve indirilebilir;Lambalar dikey direğe yerleştirilir ve her bir lamba birden çok yönde aydınlatmak için yatay olarak döndürülebilir.

Işınlama aralığı: Maksimum kaldırma yüksekliği 10 metre olan yüksek mukavemetli manganlı çelik dikdörtgen boru.Lamba kafasını yukarı ve aşağı döndürmek, ışın ışınlama açısını ayarlayabilir ve ışık kapsama yarıçapı 35-55 metreye ulaşabilir.

Aydınlatma süresi: Jeneratör setini güç sağlamak için doğrudan kullanabilirsiniz veya uzun süreli aydınlatma için 220V şehir elektriğine bağlanabilirsiniz ve jeneratör seti güç sağlamak için kullanıldığında sürekli çalışma süresi 12 saate kadar çıkabilir. zaman.

Çalışma ortamı: Bütün, çeşitli zorlu ortamlarda ve iklim koşullarında normal çalışma sağlayan, kompakt yapıya ve istikrarlı performansa sahip yüksek kaliteli ithal metal malzemelerden yapılmıştır ve yağmur, su spreyi ve rüzgar direnci seviyesi 19m / sn'den fazladır. .

 


 

OKAF PR08 New Design Mobile Surveillance & Lighting Tower for Emergency Rescue and Repair(图1)

OKAF PR08 New Design Mobile Surveillance & Lighting Tower for Emergency Rescue and Repair(图2)

OKAF PR08 New Design Mobile Surveillance & Lighting Tower for Emergency Rescue and Repair(图3)

Pub Zaman : 2020-08-25 16:27:02 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen Okaf Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jenna Chen

Tel: +86 17608479951

Faks: 86-755-3660-7248

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)