Ana sayfa

Shenzhen Okaf Technology Co., Ltd.

şirket Profili
Shenzhen Okaf Technology Co, Ltd 2005 yılında kurulmuştur. Bu araştırma ve geliştirme, üretim ve CCTV gözetim ürünleri satan konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Bu günlerde Çin'de en profesyonel CCTV gözetim sistemi geliştirici ve üreticilerinden biridir.

Başlıca ürünlerimiz kamu güvenlik bölümleri için geçerlidir: araç PTZ Kamera, 4G dağıtım dome kamera, araç mobil kaldırıcı, araç mobil aydınlatma cihazları, polis dinamik adli sistem, otoyol devriye ve kurtarma sistemi, yangın acil kurtarma sistemi, kentsel yönetim kolluk sistemi mobil komuta sistemi, operasyon komuta sistemi vb.

Yeni ürünler geliştirmeye ve araştırmaya çok önem veriyoruz ve çok fazla para yatırıyoruz. Okaf'ın üstün performansı ve düşük fiyatı, birçok distribütörün olumlu yorumunu kazanmıştır, böylece orijinal pazarlar giderek daha fazla konsolide olmaktadır, yeni pazarlar sürekli gelişmektedir. Ürün kalitesi yurtiçi ve yurtdışında iyi bir üne sahiptir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Shenzhen Okaf Technology Co, Ltd 2005 yılında kurulmuştur. Kuruluş başlangıcından itibaren yüksek kaliteli ürünler ile müşterilerimize sunmaktayız. Birçok yurtdışı alıcının güvenini kazanmak için iyi bir üne sahip olarak, daha iyi hizmetler ile yurtdışı müşterilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz.

Shenzhen Okaf Technology Co., Ltd.
Shenzhen Okaf Technology Co., Ltd.
Shenzhen Okaf Technology Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Okaf

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 8,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Okaf Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Okaf Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Okaf Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Okaf Technology Co., Ltd. Sertifikalar